iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Auta Kaczmarek - Wypożyczalnia - Sprzedaż samochodów
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE
TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS


Informator rolniczy - dla rolnika
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator rynku pracy
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Zdrowie

Pracownia RTG przy ul. Mickiewicza wznawia badania

2020-06-30 12:06:00

Uwaga! Od 1 lipca pracownia RTG w budynku szpitala przy ul. Mickiewicza 21 w Krotoszynie wznawia - pod pewnymi warunkami - wykonywanie badań dla pacjentów ambulatoryjnych.

Czasowe ograniczenie wykonywanie badań RTG w pracowni znajdującej się w Szpitalu Powiatowym przy ul. Mickiewicza podyktowane jest zapobieganiem i profilaktyką rozprzestrzeniania się zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.  
 
 
Cały czas można było natomiast wykonywać badania w pracowni RTG w budynku szpitala przy ul. Bolewskiego 4-8. Pracownia ta nadal czynna jest dla pacjentów ambulatoryjnych (wejście od strony ul. Bolewskiego), tel. 62 588 03 90 wew. 269. Pracownia czynna jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-19.00. 
  

Uwaga!

Od 1 lipca pracownia przy ul. Mickiewicza przyjmować będzie pacjentów ambulatoryjnych, którzy będą mieli PILNE skierowania do wykonania RTG od lekarzy specjalistów oraz zalecenia, aby wyniki badania zapisywane były w wersji cyfrowej na płycie CD. 

 

Pacjenci tacy, przed badaniem muszą KONIECZNIE zarejestrować się WYŁĄCZNIE DROGĄ TELEFONICZNĄ – tel. 62 582 14 17. 

 
Badania dla zarejestrowanych pacjentów w pracowni przy ul. Mickiewicza wykonywane będą o wyznaczonej godzinie, od poniedziałku do piątku, pomiędzy 15.00 a 18.00.  
 
 
Szpital apeluje o przestrzeganie godzin rejestracji i zgłaszanie się na 5 minut przed wyznaczonym terminem przy wejściu do Izby Przyjęć Szpitala. 
 
Osoby oczekujące na badanie proszone są o noszenie maseczek ochronnych zakrywających usta i nos oraz rękawiczek jednorazowych.
 
 
Jeśli jest to możliwe – pacjent powinien przybyć samodzielnie, bez osoby towarzyszącej. Wyjątek stanowią dzieci oraz osoby wymagające pomocy przy przemieszczaniu się.  
 
 
Będąc na terenie szpitala należy postępować zgodnie z zaleceniami personelu i po wykonanym badaniu - opuścić budynek lecznicy.  
 
 
Po zakończeniu badania, pacjent otrzyma zapis cyfrowy badania na płycie CD, natomiast odbiór wyniku badania – opis lekarza radiologa - nastąpi w wyznaczonym terminie w Izbie Przyjęć Szpitala.  
 
 
Pacjentów, którzy nie posiadają pilnych skierowań od lekarzy specjalistów, na wykonanie badania RTG, z zaleceniem zapisywania wyników w wersji cyfrowej na płycie CD, prosi się o korzystanie z badań w pracowni przy ul. Bolewskiego.
  
 
 


Restauracja Ukraińska Barwinek


Źródło: SPZOZ w KrotoszynieReklama - OSK AS Maria Maśniak

Adam 1 agencja reklamowa

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl