iKrotoszyn.pl reklamy
Zduny

Pożar. Jedna osoba trafiła do szpitala

2017-01-11 09:13:08
Zdjęcie: OSP Zduny
Strażacy z Krotoszyna i Zdun walczyli z pożarem, który wczoraj po południu wybuchł w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Wrocławskiej.

Do zdarzenia doszło po godz. 13.00. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy, w aparatach ochrony dróg oddechowych weszli do budynku w celu odnalezienia przebywających w nim dwóch kobiet oraz psa. Po ich zlokalizowaniu przeprowadzono je do innego budynku w celu ogrzania. Tam kobietom udzielono im pierwszej pomocy.
W tym samym czasie, druga rota wyposażona również w aparaty ochrony dróg oddechowych rozpoczęła gaszenie pożaru. Po stłumieniu ognia zlokalizowano źródło pożaru, a tlące się materiały zostały usunięte na zewnątrz budynku i dogaszone.

Właściciel budynku, który uskarżał się na złe samopoczucie został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego, a następnie przewieziony do szpitala.
Działania trwały ponad godzinę. Wzięły w nich udział: GCBA, GBA - OSP Zduny, GCBA - JRG PSP Krotoszyn, SLOp - JRG PSP Krotoszyn, Zespół Ratownictwa Medycznego, policja, pogotowie energetyczne.

Źródło: OSP ZdunyCzytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B