iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Powrót do kartingu

2022-07-29 10:07:00

- W sezonie 2022 powróciliśmy - po 10 latach - do kartingu, od którego rozpoczęła się nasza przygoda z motosportem - mówi Mateusz Ciesiółka, który na co dzień wraz z bratem Krystianem z sukcesami, reprezentują Krotoszyn w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2022 w klasie DN2. O sukcesach zespołu KM Racing Team piszemy często na naszych łamach.


- Z najmłodszym członkiem zespołu, Franciszkiem uczestniczymy w pokazach Easykart 50. Pokazy organizowane są w ramach zawodów Rok Cup Poland oraz Rotax Max Challenge Poland. W przypadku, gdy zawody nie kolidują z czasem przygotowań do naszych startów i samych weekendów wyścigowych, pojawiamy się na torze kartingowym - tłumaczy M. Ciesiółka. Taki weekend wyścigowy zazwyczaj trwa trzy dni i składa się z ok. 15 wyjazdów pokazowych. - Ponadto uczestniczymy w treningach kartingowych. W tym sezonie czekają nas jeszcze 3 weekendy wyścigowe w Bydgoszczy i w Poznaniu - dodaje.

- Dziękujemy też firmom które wspierają nas w tym projekcie. Mowa tu o firmie Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Obróbka Skrawaniem Podskarbi.

 

 

 
Czytaj również

HURTOWNIA ALFALINE KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B