iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Powrót do kartingu

2022-07-29 10:07:00

- W sezonie 2022 powróciliśmy - po 10 latach - do kartingu, od którego rozpoczęła się nasza przygoda z motosportem - mówi Mateusz Ciesiółka, który na co dzień wraz z bratem Krystianem z sukcesami, reprezentują Krotoszyn w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2022 w klasie DN2. O sukcesach zespołu KM Racing Team piszemy często na naszych łamach.


- Z najmłodszym członkiem zespołu, Franciszkiem uczestniczymy w pokazach Easykart 50. Pokazy organizowane są w ramach zawodów Rok Cup Poland oraz Rotax Max Challenge Poland. W przypadku, gdy zawody nie kolidują z czasem przygotowań do naszych startów i samych weekendów wyścigowych, pojawiamy się na torze kartingowym - tłumaczy M. Ciesiółka. Taki weekend wyścigowy zazwyczaj trwa trzy dni i składa się z ok. 15 wyjazdów pokazowych. - Ponadto uczestniczymy w treningach kartingowych. W tym sezonie czekają nas jeszcze 3 weekendy wyścigowe w Bydgoszczy i w Poznaniu - dodaje.

- Dziękujemy też firmom które wspierają nas w tym projekcie. Mowa tu o firmie Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Obróbka Skrawaniem Podskarbi.

 

 

 

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Czytaj również

OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
HURTOWNIA ALFALINE KROTOSZYN
SŁOWIK - SPRZEDAŻ CHOINEK KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.