Ciekawostki

Powiatowo-Gminne Obchody Święta Ludowego

Powiatowo-Gminne Obchody Święta Ludowego

W poniedziałek w Gorzupi odbyły się Powiatowo-Gminne Obchody Święta Ludowego.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zarząd Powiatowy PSL w Krotoszynie oraz Zarząd Miejsko-Gminny PSL w Krotoszynie.

Obchody rozpoczęto mszą świętą o godz. 17.00 przy Wiejskim Domu Kultury, którą w intencji zmarłych i żyjących członków Polskiego Stronnictwa Ludowego powiatu krotoszyńskiego,  odprawił ks. Eugeniusz Walczak, proboszcz parafii św. Wojciecha w Kobiernie. Po eucharystii przyszedł czas na rozmowy, przemówienia i życzenia.





Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl