Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zarząd Powiatowy PSL w Krotoszynie oraz Zarząd Miejsko-Gminny PSL w Krotoszynie.
Obchody rozpoczęto mszą świętą o godz. 17.00 przy Wiejskim Domu Kultury, którą w intencji zmarłych i żyjących członków Polskiego Stronnictwa Ludowego powiatu krotoszyńskiego, odprawił ks. Eugeniusz Walczak, proboszcz parafii św. Wojciecha w Kobiernie. Po eucharystii przyszedł czas na rozmowy, przemówienia i życzenia.
































