Łącznie odnotowano siedem zgłoszeń:
- gmina Krotoszyn - cztery interwencje (Biadki, Smoszew, Krotoszyn i Chwaliszew),
- gmina Koźmin Wlkp. - dwie interwencje (Borzęciczki),
- gmina Kobylin - jedna interwencja (Smolice).
- Wszystkie zdarzenia dotyczyły powalonych drzew, w jednym przypadku drzewo uszkodziło linię energetyczną. Na szczęście nie odnotowaliśmy osób poszkodowanych - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.
W działaniach w powiecie brały udział zastępy z JRG Krotoszyn, OSP Krotoszyn, OSP Biadki, OSP Chwaliszew, OSP Koźmin Wlkp., OSP Borzęciczki, OSP Smolice.


































