iKrotoszyn.pl reklamy
Nest Bank w Krotoszynie!

Potrzebujesz dla swojej firmy gotówki bez zbędnych formalności?

2017-06-23 17:06:00
Nest Bank powstał po to, by zapewniać swoim Klientom solidne oparcie, które daje możliwość rozwoju – mówi Adrianna Wawrzyniak, doradca klienta placówki partnerskiej Nest Banku w Krotoszynie.

– Nest to z angielskiego gniazdo – ta nazwa zobowiązuje nas do dbania o tradycyjne wartości, takie jak rodzina czy bezpieczeństwo. Chcemy zapewniać Klientom solidne oparcie, które daje możliwość rozwoju. Wyznajemy proste i uczciwe zasady. Wiemy, że zaufanie jest bezcenne, dlatego stawiamy na osobiste, bliskie relacje z Klientami.

 

Nest Bank ma wszystko, czego potrzebuje mała firma albo klient indywidualny?

– Oczywiście, nasza oferta obejmuje nowoczesne usługi finansowe potrzebne zarówno mikrofirmom, jak i zwykłym ludziom. Rozbudowujemy sieć placówek partnerskich w całej Polsce, bo chcemy być bliżej tych Klientów, którzy oczekują bezpośredniego kontaktu z doradcą. Nasze placówki nie przypominają standardowego „oddziału” banku.

Właśnie widzę – przytulnie, zachęcają, żeby zajrzeć do środka, można spokojnie porozmawiać

– I o to nam chodzi! Tworzymy atmosferę sprzyjającą rozmowom. Finanse – firmowe czy rodzinne – to są dla każdego bardzo ważne sprawy i my to szanujemy.

 

Dlaczego Nest Bank jest najlepszym wsparciem dla małych firm?

– Bo rozumiemy specyfikę funkcjonowania małych firm w Polsce. Wiemy, jak wiele trudu i czasu codziennie pochłania małym przedsiębiorcom zmaganie się z klientami i kontrahentami. No i rozumiemy, jak istotne jest dla przedsiębiorców sprawne pozyskiwanie kapitału. Dlatego nasze kredyty dla firm są dostępne szybko, bez zbędnych formalności i na świetnych warunkach finansowych.

 

Firma dostanie gotówkę na dowolny cel firmowy?

– Dla firm, które potrzebują dużej gotówki i liczą na niską ratę, Nest Bank przygotował specjalną ofertę: gotówkę do 550 tysięcy złotych ze spłatą rozłożoną nawet na 12 lat, bo wtedy miesięczna rata jest niska. To idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują szybko dużej gotówki na dowolny cel biznesowy lub na spłatę innych zobowiązań. Dostępny jest również Pakiet Elastyczny, dzięki któremu można zmienić daty płatności rat, zawiesić spłaty rat kapitałowych na 3 miesiące, wydłużyć czas kredytowania łącznie nawet o 6 miesięcy czy też obniżyć wysokość rat na określony czas.

 

Czym wyróżnia się ta oferta?

– Oceniamy biznes, a nie tylko papiery. Analizując zdolność kredytową uwzględniamy potencjał rozwojowy firmy. Pozwala to na uzyskanie wyższej kwoty kredytu dla firmy. Rata kredytu może być niska, między innymi ze względu na możliwość rozłożenia spłaty w czasie, ale przede wszystkim ze względu na koszt naszego kredytu. Bank oferuje prowizję od 0%. Decyzja kredytowa jest możliwa już podczas pierwszego spotkania, a środki na koncie masz nawet w ciągu 24 godzin.

 

A jacy przedsiębiorcy mogą otrzymać taki kredyt?

– Bez problemu kredytujemy większość branż. Wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą od co najmniej roku i rozliczają się z urzędem skarbowym za pomocą księgi przychodów i rozchodów,

ryczałtu lub karty podatkowej. Co najważniejsze: środki z kredytu można przeznaczyć na dowolny cel biznesowy, również na spłatę innych kredytów firmowych, które zostały zaciągnięte wcześniej.

 

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać taki kredyt firmowy?

– To naprawdę jest wyjątkowo proste. W pierwszej kolejności badamy zdolność kredytową. Nie wymagamy zabezpieczeń kredytu, wystarczy tylko dokument finansowy np. KPiR lub PIT, a decyzję

kredytową można otrzymać już podczas pierwszego spotkania z naszym doradcą.

To chyba odwiedzę Państwa jutro.

 

Dziękuję za rozmowę.

– Serdecznie zapraszamy. Pełna informacja o kredycie dla Przedsiębiorców jest dostępna w naszej placówce.

 

Placówka Partnerska Nest Bank

ul. Rynkowa 6, 63-700 Krotoszyn

tel: +48 62 585 53 55, +48 789 067 191

Godziny otwarcia: pn. – pt.: 9:00 – 17:00

 

Źródło: *Artykuł sponsorowanyCzytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B