iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Potrącenie dwóch osób na przejściu dla pieszych

Zdjęcie: S. Kalak

W niedzielę, o godzinie 16:05 doszło do potrącenia pieszych na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Piastowskiej w Krotoszynie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni mieszkaniec Krotoszyna kierując samochodem marki Mercedes, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa pieszym znajdującym się na przejściu dla pieszych, gdzie sygnalizacja świetlna dla pieszych nadawała sygnał zielony, doprowadzając do ich potrącenia - informuje asp. sztab. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Potrąceni, to  piesi w wieku 30 i 58-letni mieszkańcy Krotoszyna, którzy z poważnymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. - Na miejscu wykonano szkic, oględziny miejsca i dokumentację fotograficzną - procesową. Pojazd zabezpieczono do dalszych czynności procesowych. Kierujący  pojazdem był trzeźwy - dodaje P. Szczepaniak.

Dodatkowo pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu lub innych substancji zakazanych. Postepowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie.







Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU



Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.