Z policji

Poszukiwani świadkowie i sprawczyni potrącenia pieszej

2021-12-17 20:54:58
Krotoszyńska policja poszukuje świadków i sprawczyni potrącenia pieszej.

Poniżej publikujemy treść policyjnego komunikatu.
 
UWAGA! Poszukiwani są świadkowie wypadku drogowego jak i kobieta - uczestniczka - kierująca. 
 
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 13 grudnia br. w Krotoszynie przy szpitalu na ul. Mickiewicza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że idącą pieszą potrącił samochód osobowy koloru czerwonego marki Fiat Panda.
 
Do zdarzenia doszło 13 grudnia około godz. 11:20 przy szpitalu w Krotoszynie na ulicy Mickiewicza. Kobieta idąc po chodniku na ul. Mickiewicza przed szpitalem od strony marketu do centrum, na wysokości wjazdu do szpitala została potrącona przez pojazd koloru czerwonego marki Fiat Panda. Kierowca – kobieta wysiadła z samochodu pomogła wstać pieszej po czym wsiadła w samochód i odjechała prawdopodobnie w kierunku ul. Floriańskiej. Potrącona kobieta po tym jak kierowca odjechał poszła do domu, ale się źle poczuła i wezwano pogotowie do domu. Okazało się że kobieta wymaga hospitalizacji.
 
 
Policjanci poszukują sprawcy potrącenia kobiety, który odjechał z miejsca wypadku. Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt z krotoszyńską komendą. Apelujemy również do kobiety, która kierowała czerwonym samochodem marki Fiat Panda i odjechała z miejsca o kontakt z Policją w Krotoszynie.
 
Apelujemy do osób, które mogłyby być świadkami tego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krotoszynie pod nr tel. 77 42 53 200; 77 42 53 211, 77 42 53 270 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.
Informację można przekazywać również anonimowo.

 

Źródło: KPP Krotoszyn

Czytaj również