iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala

Zdjęcie: JRG Krotoszyn

Dziś rano na trasie relacji Łagiewniki - Starkówiec doszło do zdarzenia drogowego. Samochód osobowy, którym podróżowała jedna osoba uderzył w drzewo. Przed przybyciem służb ratowniczych świadkowie zdarzenia pomogli osobie poszkodowanej opuścić rozbity pojazd.

- Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie wyznaczona rota wspomagała personel medyczny w czynnościach związanych z zabezpieczeniem i przygotowaniem osoby poszkodowanej do transportu. W tym samym czasie pozostała część obsady zabezpieczyła uszkodzony pojazd, za pomocą kamery termowizyjnej zweryfikowała zagrożenie pożarowe oraz zabezpieczyła wycieki płynów eksploatacyjnych. Po zakończeniu medycznych czynności ratunkowych na miejscu wypadku osobę poszkodowaną przetransportowano w asyście ratowników do karetki pogotowia na noszach typu deska. Decyzją kierownika zespołu uczestniczkę zdarzenia przewieziono do placówki medycznej celem dalszej diagnostyki - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, oficer pasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Do zdarzenia zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, jeden z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz po jednym zastępie z jednostek OSP Łagiewniki i OSP Zalesie Wielkie, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

 


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.