iKrotoszyn.pl reklamy
Siatkówka

Porażka w drugim meczu ćwierćfinałowym, ale sezon jeszcze się nie skończył!

Za nami drugi ćwierćfinałowy mecz pomiędzy męskimi drużynami GKS Zamek Gołańcz - ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn, w ramach siatkarskich rozgrywek WZPS.

Przypomnijmy, w pierwszym meczu, który odbył się w Krotoszynie, lepsi okazali się przyjezdni. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym poprzednim artykule:

Siatkarskie emocje w krotoszyńskiej hali.

 

W minioną sobotę podopieczni Tobiasza Kubickiego udali się do Gołańczy, na mecz rewanżowy. Warto dodać, że w składzie krotoszynian zadebiutował środkowy Dawid Faryński. Zawodnik znakomicie wkomponował się w drużynę i z pewnością wkrótce stanie się jednym z filarów Astry. Niestety, także tym razem lepszy okazał się Zamek Gołańcz, choć, jak wskazuje wynik, walka była bardzo wyrównana. Trzeba jednak dodać, że krotoszynianie, to bardzo młody zespół, który z pewnością największe sukcesy ma jeszcze przed sobą.

W tym sezonie ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wkrótce zespół czeka walka o miejsca 5-8.

 

GKS Zamek Gołańcz - ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn

3:1 (25:23, 25:22, 23:25, 25:18)

 


Komentarze po spotkaniu:

Dawid Faryński, środkowy ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn

 

Mecz rewanżowy z Gołańczą niestety nie poszedł po mojej myśli, nie udało mi się rozpocząć przygody w Astrze od zwycięstwa. Dziękuję kibicom, że mnie tak ciepło powitali i kibicowali na meczu. Mimo przegranej nie spuszczam głowy i mam nadzieję, że razem z chłopakami powalczymy w przyszłym sezonie o najwyższe miejsca w Wielkopolsce, a może nawet o awans do II ligi. Pozdrawiam!


Tobiasz Kubicki, trener ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn

Niestety, gra o medale w tym sezonie nie jest nam pisana. Nie jest to jednak czas na podsumowanie sezonu, gdyż przed nami walka o miejsca 5-8 i nie zamierzamy odpuszczać. Co do ćwierćfinałowych zmagań, pozostaje mi tylko powiedzieć: gratulacje dla Gołańczy. Oba mecze były wyrównane i stały na wysokim poziomie, jednak zwycięsko z tego starcia wyszli nasi rywale. Dla nas to cenna lekcja, wiemy nad czym pracować w najbliższych tygodniach, jak i po sezonie. Dziękuje kibicom i sponsorom za nieopisane wsparcie. Najlepsze jeszcze przed nami.

 

- Fotorelacja -


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.