iKrotoszyn.pl reklamy
KS Krotosz

Półmaraton w Zbąszyniu

2014-09-24 09:36:24
W minioną niedzielę w Zbąszyniu odbył się XXVII Ogólnopolski Bieg Zbąskich VIII Półmaraton.

Bieg zaliczany jest do 5 Grand Prix Wielkopolski w Półmaratonie i  II Grand Prix Powiatu Nowotomyskiego w Otwartych Biegach Ulicznych.

Zawody biegowe w Zbąszyniu  co roku coraz większą rzeszę biegaczy, gdyż jest to ostatni ważny sprawdzian przed poznańskim maratonem.

W biegu wzięło udział blisko 700 zawodników. Bieg wygrała para zawodników kenijskich, którzy przed tygodniem zwyciężyli w Gnieźnie.

Startował także biegacz KS Krotosz - Przemysław Poprawa, który z czasem 01:25:22 (rek. życiowy) zajął 28. miejsce w klasyfikacji open, a w kat. M30 był 11. Po siedmiu startach w V Grand Prix Wielkopolski w Półmaratonie zajmuje 8. miejsce.

Źródło: kskrotosz.pl

Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B