iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Policz, ile potrzebujesz kalorii i dostosuj dietę do własnych potrzeb

Wielu osobom na myśl o diecie włosy stają dęba. Liczenie kalorii, unikanie ulubionych potraw i ciągły brak sytości… Czy tak faktycznie musi być? Czy dieta musi być straszna? Wcale nie!

 

Dieta pudełkowa z pewnością nie musi nikogo ograniczać, bowiem nie jest ona przeznaczona wyłącznie dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Jest to także znakomite rozwiązanie dla tych, których dzień jest "zbyt krótki" na spędzanie go w kuchni lub dla osób, które nie mają zdolności kulinarnych.

Każdy z nas może dopasować dietę do własnych potrzeb. Pomoże nam w tym kalkulator zapotrzebowania kalorii przygotowany przez 5 Posiłków Dziennie. Należy w nim podać tylko trzy podstawowe parametry: wiek, wagę i wzrost oraz rodzaj aktywności w ciągu dnia. Kilka sekund i gotowe.

To oczywiście pierwszy krok, który ma nam pomóc dostosować dietę do naszych oczekiwań. Dieta pudełkowa oferowana przez 5 Posiłków Dziennie pozwala każdemu wyeliminować składniki, za którymi nie przepadamy, stawiając na dania przychylne naszemu podniebieniu... W diecie pudełkowej z dowozem do Krotoszyna do wyboru jest 12 programów dietetycznych i blisko 30 dań do wyboru każdego dnia. Oczywiście  przygotowane posiłki trafią bezpośrednio do Ciebie.

 

Źródło: *Artykuł sponsorowany
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.