iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Policyjny dron wychwycił ponad 20 wykroczeń w ruchu drogowym. Posypały się mandaty...

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie, wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, przeprowadzili działania z wykorzystaniem drona.

 

Dron z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, wspomagał działania krotoszyńskich funkcjonariuszy i wykorzystywany był głównie w obrębie skrzyżowań.

- To kolejne tego typu działania na terenie powiatu krotoszyńskiego z wykorzystaniem policyjnego drona, skierowane wobec kierujących, którzy rażąco naruszają przepisy ruchu drogowego, a tym samym stwarzają realne zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu. Dron był obsługiwany przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego z wielkopolskiej policji, którzy po ujawnieniu wykroczenia przekazywali taką informację naszym policjantom prowadzącym kontrole kierowców niestosujących się do przepisów ruchu drogowego. Z góry dokładnie było widać jak wielu kierowców nie szanuje własnego życia i zdrowia  lekceważąc znak STOP, jak również używa podczas jazdy telefon. Jedno nie ulega wątpliwości, że po zobaczeniu nagrania kierowcy nie mieli już żadnych argumentów na swoją obronę - podaje krotoszyńska policja.

- W bardzo krótkim czasie wychwycono ponad 20 wykroczeń, za które kierowcy ponieśli karę. Taka akcja będzie powtarzana cyklicznie. Warto więc stosować się do przepisów ruchu drogowego, by nie zostać uchwyconym przez "latające oko policji" - przestrzegają mundurowi.

Źródło: KPP Krotoszyn
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.