iKrotoszyn.pl reklamy
Z policji

Policjanci przeszukali mieszkanie 36-latka i znaleźli...

2022-06-28 09:06:00
Zdjęcie: KPP Krotoszyn

- Krotoszyńscy policjanci, realizując nakaz zatrzymania osoby, ujawnili w jego domu narkotyki. 36-latek usłyszy teraz zarzuty przedstawione przez prokuraturę w Poznaniu - podają mundurowi.

 


W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Kryminalnego w Krotoszynie zatrzymali 36-letniego mieszkańca naszego powiatu.

- Policjanci realizowali zarządzenie Prokuratury Krajowej w Poznaniu, które nakazywało zatrzymać mężczyznę do sprawy. Kryminalni z Krotoszyna przeszukali jego miejsce zamieszkania. W trakcie przeszukania policjanci odkryli 2 worki z tytoniem i substancję koloru białego. Sprawdzono za pomocą testera białą substancję. Okazało się wstępnie, że jest to siarczan amfetaminy. Zważono zabezpieczone substancje: tytoń o łącznej wadze 833 g brutto, i amfetamina o wadze ponad 720 g brutto - przedstawia policja.

O zatrzymaniu powiadomiono Prokuraturę Rejonową w Poznaniu Dział do Spraw Wojskowych del. Wielkopolskiego Zamiejscowego Departamentu ds. przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Poznaniu, który wydał zarządzenie zatrzymania osoby. Mężczyznę przewieziono do Poznania, gdzie został osadzony w policyjnym areszcie na Komisariacie Stare Miasto w Poznaniu. Zabezpieczoną substancje przekazano do laboratorium.

36-letniemu mężczyźnie zostaną przedstawione zarzuty przez Prokuraturę w Poznaniu. Za posiadanie narkotyków znalezionych w jego mieszkaniu usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

Źródło: KPP Krotoszyn


Czytaj również

HURTOWNIA ALFALINE KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B