iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Póki co, powiat nie zostanie odizolowany!

2020-04-06 12:44:17
- Zapadły konkretne ustalenia - wdrażamy je w życie, a pełną informację otrzymacie dziś po południu. O godz. 16.00 odbędziemy bowiem kolejne telespotkanie - informuje Stanisław Szczotka, starosta krotoszyński.

Dziś o godz. 10.00 rozpoczęła się wideokonferencja wojewody wielkopolskiego, Łukasza Mikołajczyka z przedstawicielami krotoszyńskich samorządów i służb.
- Zapewniam, że ani Krotoszyn jako miasto, ani powiat krotoszyński, nie będą zamknięte! Wszystko funkcjonuje normalnie! Nie trzeba wyjeżdżać, robić dodatkowych zakupów itd. - wyjaśnia starosta.
- Teraz to tylko od nas - mieszkańców zależy, jak szybko uporamy się z trudną sytuacją. Nowe okoliczności wymagają dyscypliny i przestrzegania rygorów stanu epidemii. Nadal dochodzą do nas sygnały o niefrasobliwości wielu osób nie stosujących się do obowiązujących zasad. Proszę was gorąco - zostańcie w domach! Kolejny komunikat po południu. Mamy naprawdę dużo przypadków potwierdzonych zakażeń, ale też od kilku dni wykonuje się u nas bardzo dużą liczbę testów, a więc mamy większą wiedzę o faktycznej skali zjawiska.


Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.