iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Pojazd został doszczętnie zniszczony. Uczestnicy zdarzenia cudem uszli z życiem. 19-letni kierowca był nietrzeźwy...

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Dziś, przed godziną 1.00 na drodze wojewódzkiej nr 444 Krotoszyn - Sulmierzyce, doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

 

Podczas działań służb droga była całkowicie zablokowana. Pojazd który brał udział w zdarzeniu został doszczętnie zniszczony.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, kierując pojazdem marki Mazda z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, na prostym odcinku drogi - jadąc od strony Krotoszyna w kierunku Sulmierzyc - stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, następnie zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Policjanci ustalili, że 19-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości - 1,62 promila. Dodatkowo nie posiadał on wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi - przekazuje st. asp. Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Samochodem podróżował także 19-letni pasażer. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że jest on trzeźwy. Mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala, ich obrażenia są w trakcie ustalenia. Czynności prowadzi krotoszyńska policja.

W akcji brały udział dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie oraz jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulmierzycach. Na miejscu były również dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz policja.

- Fotorelacja -


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.