iKrotoszyn.pl reklamy
Koźmin Wielkopolski

Pogaduszki o zdrowiu

Zdjęcie: Agnieszka Flejsierowicz, UMIG

Babskie pogaduchy o zdrowiu, to cykl spotkań organizowanych od ubiegłego roku przez koźmiński samorząd dla pań z Kół Gospodyń Wiejskich. Celem tych spotkań jest profilaktyka zdrowotna i promowanie zdrowego stylu życia, a także wzajemna integracja.

W pierwszym w tym roku spotkaniu wzięło udział 50 pań z 19 kół, działających w mieście i gminie Koźmin Wielkopolski. 

Spotkanie było okazją do wręczenia podziękowań kołom gospodyń wiejskich za organizację kiermaszu ciast, który odbył się w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W imieniu Sztab WOŚP w Koźminie Wielkopolskim podziękowania przedstawicielkom tych kół wręczyła Michalina Maleszka.

Z burmistrz Maciej Bratborski podziękował przedstawicielkom kół za całoroczną współpracę i pomoc przy organizacji imprez lokalnych. Dalsza część spotkania miała charakter warsztatowy. Panie rozmawiały z Agatą Siejak, pochodzącą z Koźmina Wielkopolskiego, lekarką w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa, o tym, w jaki sposób kobiety w różnym wieku powinny dbać o swoje zdrowie. Michalina Diakow Fit Dietetyk radziła uczestniczkom spotkania, jak się odżywiać, by być zdrową i piękną. Kosmetyczki Sylwia Biniek i Beauty Dream Bernadetta Dera poprowadziły panel o zdrowiu skóry, udzielały porad, w jaki sposób pielęgnować cerę i dbać o nią każdego dnia.

Źródło: Agnieszka Flejsierowicz, UMIG


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.