iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - DRUTEX - OKNA

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - ZBIGNIEW BRODZIAK - życzenia wielkanocne 2020

Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Krotoszyn

Podnośnik i cztery materace przeciwodleżynowe trafiły do ZOL-u i ZOP-u

2019-12-12 08:12:00

Nowoczesny sprzęt o wartości ponad 30 tys. zł trafił do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Zakładu Opieki Medycznej przy ul. Bolewskiego w Krotoszynie.

Zakup został sfinansowany dzięki wpłatom na konto Fundacji "Szpital Powiatowy w Krotoszynie" oraz ze zbiórki w czasie koncertu charytatywnego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej, który odbył się w kwietniu. Wówczas na scenie wystąpił zespół Positive.

Podczas oficjalnego przekazania podnośnika i czterech materacy podziękowano darczyńcom, a w gruncie rzeczy mieszkańcom powiatu, którzy odpowiedzieli na akcje organizowane przez fundatorów. - Dziękujemy wszystkim za przekazanie na rzecz Fundacji 1% z rocznych rozliczeń oraz za darowizny. Jednocześnie proszę o kolejne wsparcie na rzecz szpitala - mówił Zbigniew Brodziak, przewodniczący Rady Fundacji „Szpital Powiatowy w Krotoszynie”. Z kolei Jan Pawlik, członek Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej, koordynujący organizację koncertu charytatywnego i zbiórki pieniędzy przypomniał początki akcji związanych z pomocą krotoszyńskiemu SPZOZ-owi.

 

W spotkaniu wzięli też udział starosta Stanisław Szczotka, Ryszard Łopaczyk – prezes Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej, Krzysztof Kurowski – dyrektor SPZOZ w Krotoszynie, Dariusz Markowski – zastępca dyrektora ds. techniczno-inwestycyjnych, Irena Graczyk - inspektor BHP w SPZOZ w Krotoszynie, Tadeusz Stefaniak – doradca zarządu powiatu krotoszyńskiego ds. restrukturyzacji szpitala, ks. Piotr Woźniak – kapelan Szpitala Powiatowego w Krotoszynie, Danuta Deringer - zastępca kierownika ZOL-u i ZOP-u, lek. Waldemar Czech - leczący pacjentów Zakładu Opieki Paliatywnej.

 


Podnośnik MAXI MOVE z wbudowaną wagą, wyprodukowany został w Kanadzie, jest urządzeniem z serii wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla opieki nad ciężko chorymi pacjentami. Umożliwia on w sposób bezpieczny i komfortowy przenoszenie chorego np. z łóżka lub podłogi na wózek transportowy (pozycja leżąca) lub z lóżka na wózek inwalidzki, krzesło albo fotel (pozycja siedząca).  

Aby przenieść pacjenta, do ramy podnośnika mocuje się odpowiednie nosidło lub nosze, w których pacjent zmienia swoje położenie. Dysponujemy 3 rodzajami nosideł oraz 3 rodzajami noszy. Odpowiednio – dla pacjentów przenoszonych w pozycji siedzącej lub leżącej.    

Czynności, jakie można wykonać przy przenoszeniu chorych za pomocą podnośnika: 

  • podnoszenie pacjenta z krzesła lub fotela w pozycji siedzącej   
  • podnoszenie pacjenta siedzącego lub leżącego na łóżku 
  • podnoszenie pacjenta z podłogi  

Podnośnik sterowany jest automatycznie za pomocą pilota, zasilany jest akumulatorem. Urządzenie posiada wbudowaną wagę, dzięki której przy przenoszeniu chorych można w precyzyjny i szybki sposób zważyć pacjenta. Maksymalny udźwig oraz zakres ważenia wynosi 227 kg.    

Podnośnik dla chorych – który jest jednym z wielu nowoczesnych sprzętów posiadanych przez Zakład Opieki Paliatywnej i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy – w znacznym stopniu ułatwia pracę naszego personelu. Poprawia także bezpieczeństwo pacjentów w trakcie ich przenoszenia.   

 

 Fotorelacja
Reklama - Żele Antybakterijne z dostawą do domu
Reklama - OSK AS Maria Maśniak Reklama - Marian Włosik - życzenia wielkanocne 2020


Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI Reklama - Agencja reklamowa Adam1


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl