iKrotoszyn.pl reklamy
Biegi

Pobiegli i zwyciężyli! W taki sposób uczcili rocznicę odzyskania niepodległości

2021-11-17 14:11:00
Zawodnicy sekcji biegowej KS Krotosz Krotoszyn co roku w wyjątkowy sposób obchodzą Święto Niepodległości. Tak też było i tym razem. Biegacze wzięli udział w Biegu Niepodległościowym - tym razem był to Poznański Strzeszynek.

Organizatorzy zdecydowali się na dwa dystanse - 5 oraz 10 kilometrów. Trasa z licznymi wzniesieniami była poprowadzona wokół Jeziora Strzeszyńskiego.
Zawodnicy KS Krotosz Krotoszyn w 10-osobowej grupie zameldowali się na dłuższym biegu i odznaczyli się wyjątkowymi wynikami oraz zajętymi miejscami.

 

Pierwszym krotoszyńskim biegaczem na mecie z czasem 38:43 był Sergiusz Sójka, plasując się na trzecim miejscu open. W kategoriach wiekowych nie brakowało nagrodzonych za wysiłek zawodników: Patryk Karwik - 39:22, wygrał kategorię M-20, Karol Olejniczak również dołączył do grona zwycięzców w kategorii M-50 oraz Czesław Sienkiewicz z pierwszym miejscem w kategorii M-60. Pozostali zawodnicy reprezentujący miasto kolejno na mecie meldowali się: Karol Mroczkowski, Miłosz Kaczmarek, Rafał Sójka, Marika Mroczkowska, Joanna Olejniczak oraz Valery Maćkowiak.

 

Jako klub Krotosz wygrał klasyfikację drużynową w składzie: Sergiusz Sójka, Patryk Karwik, Karol Olejniczak, Marika Mroczkowska.

Już dziś krotoszyńscy biegacze zapowiadają nie mniej emocji i powtórzenie sukcesów podczas startów z okazji Święta Niepodległości w przyszłym roku.
Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
ELTRONIK - CANAL+
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B