iKrotoszyn.pl reklamy
Wydarzenia

Po raz kolejny wystąpią na wystawie zwierząt w Benicach? Już raz pod sceną zgromadzili tłumy!

Zdjęcie: Archiwum

16 lipca odbędzie się tegoroczna Wystawa Zwierząt, Rękodzieła i Produktów Regionalnych w Benicach.

Ta, ciesząca się wielkim zainteresowaniem wśród mieszkańców Krotoszyna i okolic impreza, odbędzie się już po raz XVI i tradycyjnie w niedzielę. Co roku organizatorzy na to wydarzenie zapraszają gwiazdę muzyki disco polo. I to właśnie wtedy pod sceną w Benicach gromadzą się setki, jeśli nie tysiące fanów. Zatem, kto będzie tegoroczną gwiazdą wystawy? Wiele wskazuje na to, że będzie to grupa, która już w 2017 roku zaprezentowała się publiczności w tej podkrotoszyńskiej wsi. Wówczas pod sceną było tłoczno i bardzo głośno!

 

 

Przeboje "Ona lubi Pomarańcze", "Bananowa Agnieszka", "Tylko ona jedyna", z pewnością słyszało wielu z nas. Zatem... - Na 99 procent będzie to After Party - potwierdza Jan Zych, radny miejski Krotoszyna, sołtys Benic, pomysłodawca i organizator wydarzenia. Dodaje jednak, że umowa jeszcze nie została podpisana. Jednak na profilu rajcy można już znaleźć zapowiedź tej imprezy.

A poniżej w naszej galerii, archiwum zdjęć z Wystawy Zwierząt, Rękodzieła i Produktów Regionalnych w Benicach w 2017 roku, gdy właśnie ta grupa zgromadziła pod sceną prawdziwe tłumy.

 

 

 

- Fotorelacja -


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.