iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Po Przeglądzie Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP

2022-04-29 07:04:00

W Hufcu Pracy 15-2 w Krotoszynie przeprowadzono eliminacje do półfinału Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP. Spośród pięciu kategorii konkursowych największą popularnością cieszyła się kategoria soliści.


Nagrania uczestników napływały drogą elektroniczną. Po ich przesłuchaniu komisja do udziału w eliminacjach zakwalifikowała trzech uczestników, którzy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na żywo w Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kobylinie.

Repertuar był bardzo zróżnicowany, dowolność w wyborze utworów oraz interpretacja sprawiły, że uczestnicy mogli poczuć się swobodnie i zaprezentować własny przekaz. Komisja konkursowa jednogłośnie pierwsze miejsce przyznała Adriannie Biedermann uczennicy Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie i to ona będzie reprezentować jednostkę na etapie półfinałowym.

- Obecna sytuacja na świecie, a zwłaszcza u naszych wschodnich sąsiadów pokierowała moim wyborem - mówi zwyciężczyni, A. Biedermann. - Chciałam w ten sposób wyrazić wsparcie dla wszystkich dotkniętych wojną.

Pierwsze trzy miejsca zostały nagrodzone dyplomami oraz bonami podarunkowymi ufundowanymi przez Wielkopolską Wojewódzką Komendę Hufców Pracy w Poznaniu.Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B