Wydarzenia

Piknik z patronem w krotoszyńskiej Czwórce

Piknik z patronem w krotoszyńskiej Czwórce

XIV piknik w Szkole Podstawowej nr 4 im. Wojska Polskiego w Krotoszynie przyciągnął wielu mieszkańców i był okazją do wspólnego spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze.

Na uczestników czekały pokazy sprzętu wojskowego, grup rekonstrukcyjnych oraz zabytkowych pojazdów i motocykli.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się mobilna strzelnica przygotowana przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Krotoszynie. Dla dzieci przygotowano dmuchańce, animacje i fotobudkę, a uczniowie szkoły zaprezentowali program artystyczny. Nie zabrakło również stoisk gastronomicznych oraz działań policji związanych z bezpieczeństwem i znakowaniem rowerów.

Wydarzenie połączyło dobrą zabawę z integracją uczniów, rodziców i mieszkańców miasta.





- Fotorelacja -

Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy