Zawody były rozgrywane w hali sportowej przy ulicy Olimpijskiej.
- Głównym celem przedsięwzięcia organizowanego pod patronatem komendanta powiatowego PSP w Krotoszynie było utrzymanie właściwej sprawności fizycznej wśród funkcjonariuszy. Jak wiemy, siatkówka poprawia ogólną kondycję, koordynację ruchową i jest doskonałym sposobem na rozwijanie siły mięśni, wytrzymałości i zwinności. Oprócz tego wspólna zdrowa rywalizacja sportowa to doskonały element integracji, nauka dyscypliny i współpracy w zespole - zaznacza mł. kpt. Mateusz Dymarski, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.
Uroczystego podsumowania turnieju dokonał komendant powiatowy PSP w Krotoszynie st. bryg. Marek Kalak w asyście swojego zastępcy st. kpt. Tomasza Patryasa. Uczestnikom siatkarskich zmagań wręczono okolicznościowe puchary, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.
Tegoroczny turniej wygrała reprezentacja I zmiany służbowej.


































