- 19 maja około godz. 17:00 w Sulmierzycach na ul. Wrocławskiej, 22-letnia kobieta za kierownicą BMW postanowiła mocniej przycisnąć gaz. Efekt? W miejscu, gdzie obowiązuje limit 50 km/h, pędziła aż 101 km/h! - podają mundurowi.
Kierującą kobietę ukarano mandatem w wysokości 1 500 zł oraz 13 punktami karnymi. Zatrzymano jej także prawo jazdy na trzy miesiące.
- Przypominamy, że jazda z nadmierną prędkością to nie tylko duże koszty, ale przede wszystkim zagrożenie życia dla siebie i innych. Bądźcie rozsądni! - apelują policjanci.

































