Z powiatu

Pędziła przez Sulmierzyce ponad 100 km/h

Pędziła przez Sulmierzyce ponad 100 km/h

Policjanci zatrzymali kobietę, która kierując samochodem w terenie zabudowanym znacznie przekroczyła dozwoloną prędkość.

- 19 maja około godz. 17:00 w Sulmierzycach na ul. Wrocławskiej, 22-letnia kobieta za kierownicą BMW postanowiła mocniej przycisnąć gaz. Efekt? W miejscu, gdzie obowiązuje limit 50 km/h, pędziła aż 101 km/h! - podają mundurowi.

Kierującą kobietę ukarano mandatem w wysokości 1 500 zł oraz 13 punktami karnymi. Zatrzymano jej także prawo jazdy na trzy miesiące.

- Przypominamy, że jazda z nadmierną prędkością to nie tylko duże koszty, ale przede wszystkim zagrożenie życia dla siebie i innych. Bądźcie rozsądni! - apelują policjanci.

 


Źródło: KPP Krotoszyn


Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy