- Tej nocy panowały trudne warunki, a temperatura spadła poniżej zera, co mogło powodować oblodzenie jezdni - podkreślają policjanci.
Za nic miał to siedzący za kierownicą 32-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, który został zatrzymany do kontroli drogowej.
Mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 2 500 zł oraz 15 punktów karnych. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące.

































