iKrotoszyn.pl reklamy
Konkurs!

Park zabawy u Maziego w Krotoszynie zaprasza na moc atrakcji przez cały rok!

2021-05-26 11:05:00
Moc atrakcji dla dzieci przez cały rok. Park zabawy u Maziego w Krotoszynie zaprasza do radosnego spędzania wolnego czasu na dmuchańcach, w towarzystwie miłych zwierzaków i oczywiście z pysznymi słodkościami! A z okazji Dnia Dziecka mamy dla Was konkurs!

Na początek kilka słów o zbliżającym się właśnie Dniu Dziecka. 1 czerwca, oprócz stałych atrakcji w Parku zabawy u Maziego, na wszystkie dzieci będzie czekała słodka niespodzianka - wata cukrowa zupełnie za darmo!

To oczywiście miły dodatek do stałych atrakcji bardzo dobrze znanych wszystkim milusińskim, czyli tzw. dmuchańców: zjeżdżalni, zamków z kulkami, zabaw w dmuchanych basenach i wielu innych.

 

 

Oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, że Park Zabawy u Maziego czynny jest przez cały rok. Jest więc sporo czasu, aby skorzystać i porządnie się wyszaleć. A po takiej zabawie warto uzupełnić stracone kalorie kosztując pysznych lodów i gofrów.

 

 

Ciekawostką są także zwierzęta. W Parku zabawy u Maziego można zaprzyjaźnić się z kozami, króliczkami oraz z gulgoczącym indykiem. A już niebawem do tej rodziny dołączą alpaki czyli ssaki z rodziny wielbłądowatych. Jednym słowem - czegoś takiego jeszcze w Krotoszynie nie było! Będzie też woliera w której znajdą się gęsi, kaczki, bażanty, papugi, cwerki, koguciki oraz kurki ozdobne.

 

 

Przy tej okazji warto dodać, że Park zabawy u Maziego oferuje także możliwość zorganizowania imprez rodzinnych i okolicznościowych. Z takimi atrakcjami każda impreza na pewno  będzie udana!

 

 

Czas na konkurs z okazji

Dnia Dziecka!

  • Do wygrania jest 10. całodniowych wejściówek do Parku Zabawy u Maziego. Uprawniają one do skorzystania zupełnie za darmo ze wszystkich atrakcji w dowolnym terminie.
  • Aby stać się posiadaczem wejściówki należy w komentarzu postu konkursowego na fanpage'u naszej gazety wpisać: PARK ZABAWY U MAZIEGO, oznaczyć znajomych, którzy także mogą wziąć udział w zabawie oraz udostępnić post konkursowy na swojej tablicy.
  • Konkurs trwa do 31 maja do godziny 8.00
  • Do szczęśliwców odezwiemy się w wiadomości prywatnej 31 maja.

Miłej zabawy!

 

Park Zabawy u Maziego
przy skrzyżowaniu ulic Magazynowej i Rawickiej w Krotoszynie.
Czynny jest codziennie w godzinach od 12.00 do 20.00.

 Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.