Ciekawostki

Parafia zaprasza na konferencję w 20. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II

Parafia zaprasza na konferencję w 20. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II

2 kwietnia przypada 20. rocznica śmierci św. Jana Pawła II. W tym dniu w parafii pw. św. apostołów Piotra i Pawła w Krotoszynie odbędzie się konferencja dr. Jacka Pulikowskiego pt. "Komunia osób wg św. Jana Pawła II jako źródło szczęścia w małżeństwie".

Prelegent, dr Jacek Pulikowski jest mężem, ojcem oraz wykładowcą akademickim, prowadzi kursy przedmałżeńskie oraz zajęcia w ramach Studium Rodziny na Wydziale Teologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest także autorem licznych publikacji związanych z rodziną i małżeństwem.

Podczas konferencji przypomni on zebranym nauczanie św. Jana Pawła II poruszając następujące zagadnienia:

  • Relacja miłości z Bogiem i ludźmi jako jedynym źródle szczęścia.
  • Co przeszkadza w budowie szczęścia w małżeństwie i rodzinie.
  • Wybaczenie i pojednanie niezbędne do odzyskania szczęścia.
  • Jak naprawiać poniszczone relacje.

 

Plan wydarzenia, 2 kwietnia, parafia pw. św. ap. Piotra i Pawła w Krotoszynie:

  • 18:00 - różaniec oraz Litania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 18:30 - msza św.
  • 19:00 - konferencja

Po konferencji będzie możliwość nabycia publikacji dr. Jacka Pulikowskiego.




Z regionu


Czytaj również