Krotoszyn

Otwarcie lodowiska już za kilka dni!

Otwarcie lodowiska już za kilka dni!
Zdjęcie: Archiwum

W czwartek, 1 grudnia zostanie otwarte lodowisko mieszczące się przy krotoszyńskiej krytej pływalni Wodnik.

Ta największa w mieście ślizgawka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 - 21.00. Natomiast w soboty i niedziele od godz. 10.00 do 21.00, a przerwę techniczną zaplanowano pomiędzy 14.00, a 15.00.

 

Bilet ulgowy na dwie godziny pobytu, to wydatek 10 zł (od poniedziałku do piątku), a 11 zł w soboty, niedziele i święta. Normalna wejściówka za dwie godziny przebywania na lodowisku to koszt 14 zł (od poniedziałku do piątku) i złotówkę więcej w weekendy i święta. Grupy, minimum 15-osobowe, mogą liczyć na zniżki według cennika. Można także skorzystać z wypożyczalni łyżew za 10 zł.

W tym roku nowością będzie możliwość skorzystania z kawiarenki.

 

Tak było na otwarciu lodowiska w 2019 roku. Pamiętacie?




Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
IGLOO KROTOSZYN KLIMATYZACJE

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy