iKrotoszyn.pl reklamy
Poradnik

Organizujemy atrakcje dla dzieci na weselu

Jeśli para młoda decyduje się na to, aby dzieci uczestniczyły w weselu dobrze jest zapewnić im atrakcje. Maluchy szybko się nudzą, a jeśli będą miały zajęcie pozwolą na dobrą zabawę dorosłym.

Już w momencie szukania miejsca na zorganizowanie wesela dobrze jest sprawdzić, czy znajdują się tam atrakcje dla dzieci, np. plac zabaw, zamek dmuchany itp.

Jednym z rozwiązań, chociaż najdroższym, będzie zatrudnienie animatora. Zorganizuje on różne zabawy i konkursy dla dzieci. Będzie to dobra opcja zwłaszcza w przypadku większej ilości dzieci uczestniczących w przyjęciu. W tym przypadku trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że animatora należy wynająć na kilka godzin, potrzebny więc będzie większy budżet.

Innym pomysłem jest zorganizowanie kącika dla dzieci, w którym znajdą się kolorowanki, łamigłówki, puzzle, klocki, pluszaki, gry planszowe itp. 

Kolejnym rozwiązaniem będą... bańki mydlane. Dzieci zajmą tym czas, a para młoda może liczyć na oryginalne zdjęcia i ujęcia filmowe na ich tle. 

Dobrze jest też zapewnić znaczącą rolę dzieciom w przebiegu samej ceremonii zaślubin, np. rzucanie kwiatów i niesienie obrączek.

Następną opcją, przeznaczoną zarówno dla dużych i małych gości może okazać się fotobudka. Również w tym przypadku należy pamiętać o tym, że będzie to trochę kosztowało.

Również rozwiązaniem cieszącym się wśród wszystkich gości okaże się candy bar.

Wiele też zależy od doboru odpowiedniego DJ, który organizuje dużo zabaw angażujących wszystkich gości, w tym dzieci.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

JUBILER SPITALNIAK KROTOSZYN
Jubiler No. 1 w Ostrowie Wielkopolskim
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.