iKrotoszyn.pl reklamy
Cykl: Krotoszyńskie ulice

Od ronda do granicy miasta

2015-11-10 13:11:00
Kontynuujemy naszą wycieczkę ulicą Koźmińską w Krotoszynie. Ostatnio zakończyliśmy ją na skrzyżowaniu ulic Raszkowskiej, Mickiewicza i Koźmińskiej. Dziś ciąg dalszy.

Tuż za rondem mijamy Polo Market, a po przeciwnej stronie stację paliw Statoil. Tuż za nią znajduje się sklep producenta mebli tapicerowanych BETA, a dalej gabinet solarium.

 

 

 

Jadąc dalej ulicą miniemy studio fryzjerskie oraz lombard. Przy skrzyżowaniu z ulicą 23 stycznia znajduje się apteka. Za nią restauracja Duet, a po przeciwnej stronie sklep spożywczy oraz punkt z serwisem elektronicznym i multimediami. 

 

 

 

Mijając osiedle Korczaka natrafimy na kwiaciarnię, a na przeciw Krot-Plonu, mieszczącego się w elewatorze, szkołę nauki jazdy.

 

 

 

Tuż przy drugim rondzie na tej ulicy znajduje się hurtownia alkoholi, a dalej kolejna stacja paliw, tym razem Orlen, wraz ze sklepem restauracją, myjnią samochodową i stacją diagnostyczną.

 

 

 

Zbliżając się do granic miasta miniemy przedsiębiorstwo Max-Pol, po przeciwnej stronie firmę oferująca usługi odlewnicze i na samym końcu komis samochodowy.

 

 

Niebawem, w naszym cyklu, kolejna krotoszyńska ulica.Czytaj również

ELTRONIK - CANAL+
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B