iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Informator rynku pracy
Motoryzacja

OC online - dlaczego warto to skalkulować?

2020-08-01 10:08:00

Kolega mówił Ci ostatnio, że OC kosztowało go grubo ponad 1 000 zł? Drugi chwalił się, że znalazł dużo tańsze poniżej 500 zł? Zastanawiasz się, ile będziesz musiał zapłacić za ubezpieczenie swojego samochodu? Nic prostszego - skalkuluj to sobie w porównywarce ubezpieczeń OC i AC!

Co roku właściciele samochodów muszą przygotować się na dwa obowiązkowe wydatki. W przypadku aut starszych niż trzy lata czeka ich przegląd techniczny, który dla właścicieli wysłużonych pojazdów może być pełen emocji - pamiętajmy jednak, że wizyty w stacji kontroli pojazdów są dla naszego bezpieczeństwa.

Raz do roku trzeba także ubezpieczyć samochód. Jeśli właściciel pojazdu rok wcześniej wykupił polisę, to może zgodzić się na jej automatyczne przedłużenie. Nie zawsze jest to najkorzystniejsze finansowo. Czasami lepiej sprawdzić inne opcje. Najlepiej zrobić to online poprzez kalkulator OC AC mubi.pl. Dlaczego kupno OC w sieci to dobry pomysł?

 

Czy to się kalkuluje?

Wysokość składki OC zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest dotychczasowa historia ubezpieczeniowa. Istotne są także wypracowane w tym czasie zniżki. Kierowcy, którzy przez lata nie spowodowali szkody, mogą liczyć na dużo niższe ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciele biorą również pod uwagę między innymi wiek kierowcy i miejsce zamieszkania. Znaczenie ma także pojemność silnika i sposób eksploatacji pojazdu. Jak to wygląda w liczbach?

W czerwcu 2020 roku na Mubi kierowcy kalkulowali ubezpieczenia OC średnio za 846 zł. Jednak rekordzista znalazł polisę za jedyne 201 zł na swoje BMW 316! Warto zwrócić uwagę jeszcze na dwie liczny - 18% kalkulacji było poniżej 500 zł, a 54% za mniej niż 700 zł. Nie ma więc wątpliwości, że to się kalkuluje.

 

Jakie są zalety kalkulatora OC?

Wróćmy na chwilę do przyjaciela, który zapłacił za ubezpieczenie samochodu 1000 zł. Czy to oznacza, że Ty również zapłacisz podobną kwotę? Niekoniecznie, wysokie ubezpieczenie komunikacyjne kolegi nie przekreśla Twoich szans na znalezienie dużo tańszego. Co istotne, możesz je znaleźć w kilka minut w jednym miejscu.

Przeszukiwanie kolejnych stron, godziny spędzone na telefonie lub podróże do biur ubezpieczycieli odeszły do przeszłości. Teraz ubezpieczenie samochodu znajdzie za Ciebie porównywarka ubezpieczeń, która przedstawi Ci najlepsze oferty skalkulowane specjalnie dla Ciebie. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz - zawsze możesz go zapisać i wrócić do niego później! 

 

Czy kupując OC online, można liczyć na wsparcie i doradztwo? 

Co zrobić, gdy pojawią się wątpliwość w czasie wypełniania formularza lub będziesz chciał zapytać o kwestie związane z ubezpieczeniem. Zawsze możesz skorzystać wtedy z dwóch źródeł wiedzy. Z jednej strony na stronie kalkulatora znajdziesz artykuły i porady związane z ubezpieczeniami. Zamieszczone są tak również odpowiedzi na najważniejsze pytania.  

Jeśli będziesz miał wiele pytań, to możesz również skontaktować się z jednym z konsultantów. Wyszukiwanie ubezpieczenia online nie oznacza kontaktu jedynie z komputerem albo botem. W przypadku Mubi będziesz mógł porozmawiać z prawdziwym agentem ubezpieczeniowym, który rzeczowy odpowie na Twoje pytania.

 

Jak tanio znaleźć OC i AC?

Zadaniem porównywarki ubezpieczeń jest szybkie, łatwe i przejrzyste wyszukiwanie najtańszych ofert - szczegóły na https://mubi.pl/najtansze-oc/. Jak już wcześniej było wspomniane, mogą być one w bardzo korzystnych cenach. Najtańsze polisy znalezione w czerwcu przez mieszkańców miast wojewódzkich były zazwyczaj 2 lub 3 razy tańsze od średniej dla tych miejscowości. Również młodzi kierowcy mogli wyszukać tanie OC.

Dzięki porównywarce ubezpieczeń kierowca z Warszawy znalazł najtańsze OC za 286 zł, przy czym średnia dla stolicy wyniosło 988 zł. To ponad trzykrotnie taniej! To samo dotyczy innych dużych miast. Na przykład w Gdańsku (1037 zł) najkorzystniejsza oferta OC wyniosła 398 zł. Oczywiście należy zaznaczyć, że wysokość składki zależy od wielu elementów i jest związana między innymi z dotychczasową historią ubezpieczeniową kierowcy oraz jego bezszkodową jazdą w przeszłości. 

Wybierając OC, warto sprawdzić również dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne. Wybierając cały pakiet ubezpieczeń, czyli OC, AC, NNW, Assistance, możesz liczyć na spore zniżki. Pewien 43-letni mężczyzna znalazł pakiet OC/AC za jedyne 542 zł. Pamiętaj, że stracisz najwyżej parę minut na kalkulację pełnego ubezpieczenia, a masz szansę na wykupienie pełnego wsparcia ubezpieczeniowego za niewiele wyższą cenę!
Źródło: Artykuł sponsorowany
Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową