iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

SEKOL TARTAK
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Krotoszyn

Nowy żłobek w Krotoszynie. "Wesołe Safari" zaprasza!

2021-04-30 11:04:00

Już w styczniu 2022 roku zostanie otwarty w Krotoszynie nowy żłobek. "Wesołe Safari", to nowe miejsce na mapie Krotoszyna i w dodatku niezwykłe. Dlaczego? O tym poniżej.

"Wesołe Safari" powstaje przy ulicy Zdunowskiej 177 w Krotoszynie. Jest to prywatna placówka tworzona w odpowiedzi na potrzeby rodziców z gminy Krotoszyn. 

 

Inwestorzy nowej placówki są młodymi rodzicami maluchów. - Sami wiemy czego, jako rodzice, oczekujemy od miejsca takiego jak żłobek - przekonuje Inez Pełko-Skitek.

 

Każde dziecko jest inne, potrzebuje innej przestrzeni czy bodźców. Zaprojektowaliśmy nasze sale dzienne tak, aby każdy maluch się w nich odnalazł. Dodatkowo sale sypialniane będą oazą spokoju i miejscem, w którym maluszki będą mogły zebrać siły na dalszą część dnia w Wesołym Safari - dodaje.

 

Na początek planowane jest otwarcie żłobka dla 75 dzieci. Na tym jednak nie koniec. - Docelowo myślimy o rozbudowie naszej placówki, także o oddziały przedszkolne. Dzięki temu, w tym najmłodszym okresie swojego życia, dzieci będą miały zapewnioną stałą opiekę od malucha do dziecka gotowego, aby pójść do szkoły - tłumaczy Inez Pełko-Skitek.

 

        

 

- Chcemy wyróżniać się na tle naszego miasta niepowtarzalną placówką. Stawiamy na maksymalne bezpieczeństwo maluchów podczas ich pobytu w "Wesołym Safari" oraz w trakcie odbioru przez rodziców. Stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania i systemy zabezpieczające odbiór maluszków oraz  monitoring nadzorujący opiekę nad dziećmi w czasie ich pobytu w "Wesołym Safari" - dodaje.

Nie są to słowa rzucane na wiatr. Właściciele placówki są właśnie na etapie opracowywania spersonalizowanej aplikacji umożliwiającej zmaksymalizowanie bezpieczeństwa maluchów. - Tworzymy naszą autorską aplikację tylko dla naszej placówki, która  w 100% zapewni bezpieczny odbiór dziecka z "Wesołego Safari". Dodatkowo jesteśmy w trakcie rozmów, aby wdrożyć w "Wesołym Safari" innowacyjne rozwiązania, ale szczegóły zdradzimy wkrótce.


 

Maluchów z kolei z pewnością zaciekawi zewnętrzny plac zabaw. Nowoczesny, bezpieczny i dostosowany do potrzeb dzieci. - Mamy wspaniale zaprojektowany plac zabaw przez niemiecką firmę specjalizującą się w tworzeniu atrakcji zewnętrznych dla dzieci. Wiemy, że maluchy, jak i później starszaki, będą uwielbiały to miejsce - stwierdza z satysfakcją.

 

 

Oczywiście nie bez znaczenia jest kadra. A ta będzie wykwalifikowana i doświadczona. Już teraz prowadzone są rozmowy z opiekunami, którzy będą zatrudnieni w placówce.

Pomyślano także o brzuszkach maluszków czyli prawidłowej i zbilansowanej diecie. - Zależy nam na wdrożeniu prawidłowych nawyków żywieniowych od tak wczesnego wieku. Uwzględniając mój zawód wiem, jak wielki wpływ na nasze zdrowie ma jedzenie. Zapewniam, że jako mama dołożę wszelkich starań, aby menu naszych pociech było najwyższej jakości.

 

W lipcu rozpocznie się rekrutacja do żłobka. - Wtedy z pewnością będziemy mogli przedstawić więcej szczegółów dotyczących "Wesołego Safari". Wtedy też przedstawimy warunki przyjęcia dzieci do żłobka, którego otwarcie planujemy w styczniu 2022 roku. Już dziś zapraszamy! - zachęca Inez Pełko-Skitek.

 

 

 

 

 
Źródło: *Artykuł sponsorowanyConditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn
IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Bar u Żaby
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z KrotoszynaiKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową