iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Nowy pojazd trafił do PGKiM

2022-08-03 14:08:00

Nowy samochód asenizacyjny zasilił flotę pojazdów Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie.


Specjalistyczne auto wyposażone jest m.in. w zbiornik zasadniczy, pompę ssąca wraz z systemem zabezpieczającym, pompę wysokociśnieniową wraz z systemem zabezpieczającym, kołowroty ciśnieniowe oraz oświetlenie ostrzegawcze. Sprzęt przeznaczony jest do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji.

 

Dostawcą samochodu jest firma Gamon Trucks Sp. z o.o. z Rybnika, która została wyłoniona w ramach ogłoszonego postępowania przetargowego. 

Zakup pojazdu asenizacyjnego umożliwi realizację zadań polegających na usuwaniu awarii, systematycznym czyszczeniem i udrożnianiu pompowni ścieków oraz sieci kanalizacyjnych we własnym zakresie. Do tej pory zadania z zakresu hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji realizowane były przez podmioty zewnętrzne. Urządzenie do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji będzie zamontowane na podwoziu trzyosiowym marki Scania spełniającym wymogi normy EURO 6. Wyposażone będzie w zbiornik o całkowitej pojemności 12 000 l, który będzie podzielony na komorę szlamu o pojemności min. 7 000 l oraz komorę wody czystej o pojemności min. 5 000 l.

 

Wartość zakupu samochodu to 1 826 550 zł brutto.

 

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Czytaj również

LAGUNASHOP
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.