iKrotoszyn.pl reklamy
Artykuł sponsorowany

Nowy oddział Banku Spółdzielczego w Galerii Krotoszyńskiej

Dziś odbyło się uroczyste otwarcie nowego oddziału Banku Spółdzielczego w Krotoszynie. Mieści się on w Galerii Krotoszyńskiej, przy ul. Słodowej 13. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00.

Na uroczystość zostali zaproszeni burmistrz Krotoszyna - Franciszek Marszałek, starosta krotoszyński  - Stanisław Szczotka, Rada Nadzorcza Banku, dyrektor oddziału SGB-Banku S.A. - Agnieszka Kowalska-Sztrajt, dyrektor Generali - Krzysztof Ruszkowski, menedżer wsparcia sprzedaży Generali - Justyna Wojtczak, przedstawiciel SGBLeasing - Tomasz Przybył oraz przedstawiciele Galerii Krotoszyńskiej.

 

 

W otwarciu wzięli także udział przedstawiciele Zarządu Banku oraz dyrektor wraz z pracownikami nowej placówki. W swoim wystąpieniu prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Krotoszynie - Monika Kaczmarek, przedstawiła historię powstania nowego oddziału.

 

 

- Widzimy potencjał lokalnego rynku i chcemy być na nim obecni. Dotychczasowe nasze działania sięgające przeszło 150-letniej historii Banku potwierdzają fakt, że zawsze na pierwszym miejscu dla nas było dobro i bezpieczeństwo środków naszych Klientów. Nasz Bank stale się rozwija i staramy się zapewnić naszym Klientom nowoczesną obsługę - zapewniała podczas uroczystości prezes M. Kaczmarek.

Z kolei przewodniczący Rady Nadzorczej BS - Stanisław Minta w samych superlatywach wypowiadał się o działaniach Zarządu związanych z otwarciem nowej placówki. Oddziału na wysokim poziomie pogratulował także burmistrz Krotoszyna. - Gdy lokalne firmy się rozwijają, to rozwija się gmina i powiat i za to bardzo Wam dziękuję - dodał włodarz.

 

 

- Kluczem do wszystkich wprowadzanych zmian jest uważne słuchanie Klientów, obserwacja ich preferencji, jak również zapewnienie komfortu Klientom podczas rozmów z naszymi doradcami. Otwarcie oddziału w nowej lokalizacji, w Galerii Krotoszyńskiej jest właśnie odpowiedzią na oczekiwania naszych Klientów i ma na celu zapewnienie im lepszej dostępności do naszych usług, jak i większej wygody obsługi - stwierdzają przedstawiciele Banku.

Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonali przewodniczący Rady Nadzorczej Banku - Stanisław Minta, prezes Banku - Monika Kaczmarek i dyrektor Oddziału II w Krotoszynie - Tomasz Kaczmarek.

 

- Fotorelacja -


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.