Krotoszyn

Noworoczne spotkanie w SP5

Noworoczne spotkanie w SP5
Zdjęcie: krotoszyn.pl

W auli Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Krotoszynie odbyło się noworoczne spotkanie burmistrza Krotoszyna z przedstawicielami jednostek pomocniczych gminy, czyli sołectw oraz rad osiedli.

Z zaproszenia włodarza Franciszka Marszałka skorzystała większość jednostek oraz przedstawiciele kół gospodyń wiejskich i Urzędu Miejskiego. Spotkanie było okazją do wzajemnej dyskusji oraz wymiany poglądów i doświadczeń po dwuletniej przerwie związanej z pandemią.

Burmistrz przedstawił także krótki bilans najważniejszych dla samorządu gminnego wydarzeń minionego roku.

Spotkanie uświetnił występ chór Izydorki pod dyrygenturą Klaudii Szubert. A poczęstunek przygotowali uczniowie ZSP2.


Źródło: krotoszyn.pl



Z regionu


Czytaj również