iKrotoszyn.pl reklamy
Łazienka

NOWOCZESNE KABINY WALK-IN MARKI RADAWAY

2022-09-22 13:09:00

Kabiny walk-in to jedna z najmodniejszych opcji aranżacji strefy prysznica, którą wyjątkowo polubili architekci wnętrz. Pozbawione są tradycyjnych drzwi i zazwyczaj ograniczone stałą taflą szkła wyłącznie z jednej strony. Kabiny walk-in znajdziemy w ofercie polskiej marki RADAWAY.

 


Dostępne są tu modele jednoczęściowe i wieloczęściowe. Każdy charakteryzuje bezpieczeństwo i trwałość wykonania. Wybierać możemy kabiny w różnych kolorach profili, np. złotym, czarnym, białym czy chromie, a także z modnymi czarnymi szprosami. Nowością jest model Volta Black II Frame z zaokrągloną u góry taflą szkła. W aranżacji łazienek można zaobserwować nowy trend – zaokrąglone kabiny prysznicowe.

 

 

Linie charakterystyczne dla szkła Frame wykonane są farbą ceramiczną odporną na ścieranie i promieniowanie UV. Czarny wspornik zapewnia z kolei stabilność oraz bezpieczeństwo i przy tym jest bardzo estetyczny.

 

KOLEKCJE KABIN WALK – IN na zamówienie w salonie Jeta

 

Kabiny Radaway dodają aranżacji łazienki pazurów i zarazem pewien rodzaj elegancji i dystyngowania. Są czymś nowym na rynku wnętrzarskim, a zarazem odwołują się do ponadczasowych rozwiązań kolorystycznych.

Oferta pozwala dopełnić ten ostatni element w łazience inspirowanej stylem industrialnym. Podobnie w przypadku monochromatycznych upodobań. Czarno-białe wnętrza są efektowne, gdy pierwszy z kolorów nie gra głównej roli a tworzy rysunek kształtów. Tak jest w przypadku kabin z 3 kolekcji Modo, Essenza oraz Idea.

W tym jesiennym czasie nowości z marki Radaway nie zabraknie. To za sprawą nowej kabiny prysznicowej Essenza Pro Gold KDJ+S. Modne złote detale zachwycą niejednego miłośnika wnętrzarskich nowinek. Dodatkową zaletą kabiny Essenza PRO Gold to szkło hartowane o grubości 6 mm z możliwością montażu: z profilem uszczelniającym ( niwelujący krzywiznę ściany) oraz listwą magnetyczną zapewniającą uszczelnianie kabiny.

 

 

O inne cechy ścianki WALK- IN Essenza PRO GOLD marki Radaway zapytaj naszego sprzedawcę w salonie JETA przy Al. Powstańców 62 w Krotoszynie.

 

KONTAKT:

Al. Powstańców 62
63-700 Krotoszyn
tel: 62 725 24 85;
tel: 500 611 127
mail:krotoszyn@jeta.pl

 

 

ŚCIANKA WALK – IN inna niż wszystkie z PRINT RADAWAY

 

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego to zamów już dziś ściankę WALK-IN z usługą PRINT RADAWAY. Usługa nadruku na szkle lub grawerunku nada Twojej przestrzeni charakteru i niecodzienne rozwiązanie zachwyci Twoich gości. Usługę nadruku marka Radaway oferuje na szkle przejrzystym, brązowym i grafitowym, a wybór wzorów jest ogromny, jednak naszą uwagę przyciąga efekt "szkic".

 

WIĘCEJ O NADRUKACH I GRAWERACH dowiesz się na oficjalnej stronie RADAWAY.

 

Źródło: *Artykuł sponsorowany


Czytaj również

STALBET
HUBUS - OKNA INWENTARSKIE - GARAŻE - KOKANIN
HURTOWNIA ALFALINE KROTOSZYN
OKNOPLAST_FINESTRA
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.