Krotoszyn

Nowo mianowane nauczycielki

Nowo mianowane nauczycielki
Zdjęcie: krotoszyn.pl

23 grudnia dwie nauczycielki ze szkół podstawowych w gminie Krotoszyn, z rąk burmistrza, odebrały akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Obie panie 12 grudnia pomyślnie zdały egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego. Podczas uroczystości wręczania aktów nauczycielki złożyły uroczyste ślubowanie będące zapewnieniem z ich strony rzetelnego pełnienia powinności nauczyciela w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Nowo mianowanymi nauczycielkami są Justyna Niśkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Orpiszewie oraz  Angelina Nowak ze Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Zalewskiego w Świnkowie.


Źródło: krotoszyn.pl


Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
IGLOO KROTOSZYN KLIMATYZACJE

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy