Obie panie 12 grudnia pomyślnie zdały egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego. Podczas uroczystości wręczania aktów nauczycielki złożyły uroczyste ślubowanie będące zapewnieniem z ich strony rzetelnego pełnienia powinności nauczyciela w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą.
Nowo mianowanymi nauczycielkami są Justyna Niśkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Orpiszewie oraz Angelina Nowak ze Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Zalewskiego w Świnkowie.


































