Krotoszyn

Nowe szatnie na Orliku przy Olimpijskiej

Nowe szatnie na Orliku przy Olimpijskiej
Zdjęcie: krotoszyn.pl

Od miesiąca można korzystać z nowych szatni, które powstały przy ul. Olimpijskiej w Krotoszynie.

- Nowe moduły, powstałe przy Orliku, w których znajdują się pomieszczenia szatni, sanitarne, trenera i magazynek zostały zrealizowane z dofinansowaniem ze środków Województwa Wielkopolskiego w kwocie 120 tys. zł w ramach piątej edycji Programu „Szatnia na medal” - podaje Urząd Miejski w Krotoszynie.

Z obiektu mogą korzystać osoby niepełnosprawne. Prace wykonywała firma Mroncz&Nadstawek Sp. z o.o. z Krotoszyna za kwotę 306 350 zł.


Źródło: krotoszyn.pl


Z regionu


Czytaj również