Pierwsza kontrola drogowa miała miejsce w miejscowości Baszków.
- Policjanci zatrzymali do kontroli lexusa, którym kierowała 45-letnia mieszkanka powiatu krotoszyńskiego. Prędkość z jaką się poruszała była o 59 km/h wyższa niż dopuszczalna. Za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem karnym w wysokości 1 500 zł i 13 punktami karnymi - podają mundurowi.
Drugą kontrolę przeprowadzono w Jasnym Polu.
- Policjanci do kontroli zatrzymali kierowcę daci. Okazał się nim 61-letni mieszkaniec naszego powiatu. Ten kierowca przekroczył dozwoloną prędkość, aż o 77 km/h. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2 500 zł i 15 punktami - informuje policja.
Kierowcy stracili także prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.


































