Z policji

No to pojechali... Łącznie zapłacili 4 tys. zł mandatu i otrzymali 28 punktów karnych

No to pojechali... Łącznie zapłacili 4 tys. zł mandatu i otrzymali 28 punktów karnych
Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Policjanci z krotoszyńskiej drogówki zatrzymali wczoraj dwoje kierowców, którzy w terenie zabudowanym jechali zbyt szybko.

Pierwsza kontrola drogowa miała miejsce w miejscowości Baszków.

- Policjanci zatrzymali do kontroli lexusa, którym kierowała 45-letnia mieszkanka powiatu krotoszyńskiego. Prędkość z jaką się poruszała była o 59 km/h wyższa niż dopuszczalna. Za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem karnym w wysokości 1 500 zł i 13 punktami karnymi - podają mundurowi.

Drugą kontrolę przeprowadzono w Jasnym Polu.

- Policjanci do kontroli zatrzymali kierowcę daci. Okazał się nim 61-letni mieszkaniec naszego powiatu. Ten kierowca przekroczył dozwoloną prędkość, aż o 77 km/h. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2 500 zł i 15 punktami - informuje policja.

Kierowcy stracili także prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.


Źródło: KPP Krotoszyn


Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
IGLOO KROTOSZYN KLIMATYZACJE

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy