iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

SEKOL TARTAK
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Z policji

Nietrzeźwy i z zakazem kierowania spowodował kolizję. Krotoszynianin zatrzymany w Lesznie

2021-04-29 13:04:00

Posiadając sądowy zakaz kierowania pojazdami, spowodował kolizję drogową mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. 50-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego trafił do policyjnego aresztu.

- 19 kwietnia w godzinach szczytu komunikacyjnego na Al. Konstytucji 3 Maja w Lesznie, na oczach jadącej samochodem mieszkanki gminy Krzemieniewo, kierujący mazdą w gwałtowny sposób zmieniał pasy ruchu nie sygnalizując tego kierunkowskazami. Mężczyzna wjeżdżał tuż przed samochód kobiety zmuszając ją do hamowania, aż ostatecznie w rejonie skrzyżowania z ul. Estkowskiego doprowadził do zderzenia obu pojazdów - informuje asp. sztab. Monika Żymełka, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Kierowcy zjechali na pobliski przystanek autobusowy, gdzie po wyjściu z samochodów okazało się, że kierowca mazdy jest kompletnie pijany. Niewiele tłumacząc wsiadł do swojego pojazdu i odjechał. Zaraz potem został zatrzymany przez policjantów na jednej ze stacji paliw. - Po sprawdzeniu jego stanu trzeźwości okazało się, że kierowca miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo w policyjnych systemach informatycznych figurowała informacja, że mężczyzna ma zasądzony sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

 

Policjanci przetransportowali 50-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut popełnienia przestępstw kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz wbrew postanowieniu sądowemu, a także wykroczenia polegającego na spowodowaniu zagrożenia w ruchu drogowym. Grozi mu do trzech lat więzienia.
Źródło: KMP LesznoConditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn
IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Bar u Żaby
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z KrotoszynaiKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową