iKrotoszyn.pl reklamy
Biegi

Niepowtarzalny klimat wrocławskiego półmaratonu

2016-06-28 08:52:34
IV PKO Nocny Wrocław Półmaraton był jedynym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń biegowych tego roku w Polsce. Bieg ukończyła rekordowa liczba 9356 osób, a wśród nich spora grupa biegaczy z KS Krotosz.

Oprawa półmaratonu była wyjątkowa stanowiła widowisko światła i dźwięku. Na trasie czekały na biegaczy doznania, przy których sama rywalizacja schodziła na dalszy plan. Wzdłuż trasy można było spotkać kilkuosobowe zespoły muzyczne, które grały wybrane utwory muzyki klasycznej. Atrakcją wizualną natomiast był pokaz świetlny - projekt P.I.W.O. Wyświetlane animacje na wschodniej ścianie Urzędu Wojewódzkiego miały na celu nie tylko cieszyć oko, ale przede wszystkim zagrzewać biegaczy do walki z własnymi słabościami.

 

Zawodnicy z KS Krotosz nie zawiedli, meldując się we Wrocławiu w rekordowym składzie 38 osób. Każdy z nich walczył na miarę swoich możliwości. Wszyscy szczęśliwie dotarli do mety z lepszymi lub gorszymi czasami. Najważniejszy jednak był niepowtarzalny klimat tej imprezy.Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B