iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Niebezpiecznie na drogach

2021-12-13 08:12:00
Zdjęcie: OSP Zduny
Do tego zdarzenia doszło w piątek o godz. 20.11 w miejscowości Siejew (gmina Zduny). Sytuacja na drogach cały czas jest niebezpieczna.

- Do zdarzenia skierowane zostały dwa zastępy z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden zastęp z jednostki OSP Zduny. Na miejscu w wyniku przeprowadzonego rozpoznania ustalono, że samochód osobowy znajduje się w rowie w pozycji na dachu. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która w momencie przybycia na miejsce jednostek ochrony przeciwpożarowej znajdowała się na zewnątrz - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, następnie przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikowi zdarzenia. - Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego osoba poszkodowana trafiła do karetki pogotowia. Na podstawie przeprowadzonego badania personel medyczny zdecydował o pozostawieniu uczestnika zdarzenia na miejscu gdyż nie wymagał on hospitalizacji.

Interwencja trwała 1 godzinę i 20 minut.

 

Jak ustaliła policja 25-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, kierując samochodem marki Ford, na oblodzonej jezdni stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. Nie odniósł obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy. Kierowcę pouczono.


Tagi: siejew, wypadek


Czytaj również

OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B