Ważne sprawy

Niebezpieczne zdarzenie w centrum Krotoszyna. Trzech mężczyzn goniło dwie nastolatki

Niebezpieczne zdarzenie w centrum Krotoszyna. Trzech mężczyzn goniło dwie nastolatki

Wczoraj, około godziny 18:00, w centrum Krotoszyna, w okolicy Rynku, doszło do bardzo niepokojącego zdarzenia. Trzech nieznanych mężczyzn zaczęło gonić i grozić dwóm nastoletnim dziewczynom.

- Przerażone dziewczynki uciekały przez centrum miasta i schroniły się w jednej z kamienic. Na szczęście znalazła się kobieta, która wpuściła je do mieszkania i zapewniła im bezpieczeństwo. Trudno nawet myśleć o tym, jak mogłoby się to skończyć, gdyby nie jej pomoc - opisuje zdarzenie mama jednej z dziewczynek.

Sprawa została zgłoszona na policję, a sprawcy zostali zatrzymani. - Mimo to bardzo zależy nam na dotarciu do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje, nagrania z monitoringu czy zdjęcia z tego czasu i miejsca - dodaje.

Nastolatki są w wieku 13 i 14 lat. - Nie ukrywam, że trudno mi zrozumieć obojętność części osób, które mogły widzieć dwie przestraszone dziewczynki uciekające przed trzema dorosłymi mężczyznami w samym centrum miasta. Być może ktoś nie zdawał sobie sprawy z powagi sytuacji.

Mama dziewczynki prosi o kontakt osoby, które były wtedy w okolicy Rynku. Kontakt w poniższym poście.

Czekamy na komentarz policji w tej sprawie.

 




Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy