iKrotoszyn.pl reklamy
Koźmin Wielkopolski

Niebawem spore zmiany. Magistrat prosi mieszkańców o ograniczenie wizyt!

2022-11-15 11:11:00
Zdjęcie: kozminwlkp.pl

Niektóre referaty Urzędu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski niebawem zmienią swoją siedzibę. Z obecnej mieszczącej się przy Starym Rynku 11 zostaną przeniesione do budynku przy ul. Boreckiej 23.


- W związku z przeprowadzką do nowego budynku przy ul. Boreckiej 23 zwracamy się z prośbą do mieszkańców, by w dniach 17 i 18 listopada 2022 r. ograniczyć do niezbędnych wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz biurze ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych w Urzędzie Miasta i Gminy przy ul. Stary Rynek 11 - podaje magistrat.

Od 21 listopada USC i biura realizujące zadania ewidencji ludności oraz wydawania dowodów osobistych będą pracować w nowym budynku Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Boreckiej 23, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

 

fot. kozminwlkp.pl

 

XIX-wieczny budynek przy Boreckiej, to była siedziba władz powiatu koźmińskiego. W 2010 roku gmina zakupiła go od powiatu za 850 tys. zł. Budynek został przez samorząd wyremontowany i dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Zamysłem włodarza Koźmina Wlkp. było, aby ten ważny dla lokalnej społeczności obiekt, pozostał jako przestrzeń publiczna. Remont trwał ponad rok i pochłonął 3,5 mln zł. Rewitalizacji została także poddana zieleń wokół budynku.

Do nowego budynku Urzędu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski przy ulicy Boreckiej 23 zostanie przeniesiona siedziba Rady Miejskiej, Urzędu Stanu Cywilnego oraz biura ewidencji ludności i dowodów osobistych.
Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Czytaj również

OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
SŁOWIK - SPRZEDAŻ CHOINEK KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.