- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu, 64-letnia mieszkanka gminy Grabów nad Prosną, kierując pojazdem marki Hyundai, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na oznakowanym skrzyżowaniu, doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Scania wraz z naczepą, którym kierował 39-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Kierująca samochodem osobowym kobieta została przetransportowana do szpitala w Ostrzeszowie. Policjanci zatrzymali jej również uprawnienia do kierowania pojazdami. Oboje kierujący byli trzeźwi. Na miejscu funkcjonariusze wykonali czynności procesowe w kierunku wypadku drogowego.
Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

































