iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

SEKOL TARTAK
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Z powiatu

Nie udało się uratować mężczyzny...

2021-04-09 07:39:01

Zdjęcie: dh Szymon Sikora OSP Koźmin Wielkopolski
W środę strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz druhowie z jednostki OSP Rozdrażew zostali zadysponowani do zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w związku z nagłym zatrzymaniem krążenia u mężczyzny z miejscowości Trzemeszno w gminie Rozdrażew.

- Zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło o godzinie 18:33. Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia skierował dwa zastępy z JRG w Krotoszynie oraz jeden zastęp z jednostki OSP Rozdrażew - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczeni w środki ochrony indywidualnej udali się pod adres wskazany w zgłoszeniu. Zastali tam mężczyznę bez funkcji życiowych, dlatego niezwłocznie podłączyli automatyczny defibrylator (AED) i przystąpili do czynności resuscytacyjnych, które prowadzone były do czasu przybycia zespołu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W tym samym czasie strażacy na pobliskim polu wyznaczyli i zabezpieczyli miejsce lądowania śmigłowca LPR. Po wylądowaniu  i przybyciu na miejsce personelu medycznego wspólnie kontynuowano czynności resuscytacyjne. Niestety po kilkudziesięciu minutach reanimacji odstąpiono od medycznych czynności ratowniczych, lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Na czas startu śmigłowca LPR, strażacy zabezpieczali miejsce. Na tym działania trwające 1 godzinę i 29 minut zakończono i zastępy powróciły do miejsca stacjonowania.Fotorelacja

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn
IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Bar u Żaby
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z KrotoszynaiKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową