iKrotoszyn.pl reklamy
Wracamy do tematu

Nie Kwiatkowski, a Baranovski. Brzmi podobnie, a jednak to nie to samo... Już wiadomo, kto wystąpi podczas oficjalnego otwarcia krotoszyńskich Błoni

2022-04-01 09:04:00
Zdjęcie: Facebook Baranovski

No i wątpliwości zostały rozwiane. Niedawno informowaliśmy o zamieszaniu związanym z koncertem Dawida Kwiatkowskiego, który miał wystąpić podczas majowego, oficjalnego otwarcia krotoszyńskich Błoni. Dziś, wiemy już więcej.


O sprawie pisaliśmy w artykułach:

Dawid Kwiatkowski i Golec uOrkiestra gwiazdami na otwarciu Błoni w Krotoszynie!

 

Jakie w końcu gwiazdy "zaświecą" na uroczystym otwarciu Błoni w Krotoszynie? Jeszcze nic pewnego...

 

Przypomnijmy tylko, że Dawid Kwiatkowski miał być jedną z gwiazd, która wystąpi podczas trzydniowego wydarzenia związanego z uroczystym otwarciem Błoni. Taką informację podczas lutowej sesji Rady Miejskiej przekazał wiceburmistrz Ryszard Czuszke, o czym informowaliśmy w naszych artykułach. Dziś już jednak wiemy, że ten popularny piosenkarz i juror z The Voice Kids nie przyjedzie do Krotoszyna. Przynajmniej nie w tym terminie.

 

- Jak zakładaliśmy, w styczniu chyba, obsadę wykonawczą, to wtedy był pan Kwiatkowski. Od tego czasu zadziały się takie rzeczy, że były prowadzone przez dyrekcję KOK-u rozmowy z menadżerem pana Kwiatkowskiego. Te rozmowy, jak się okazało spełzły na niczym, bo jak się okazało wycofano się z podpisania umowy i stąd też była potrzeba, żeby pilnie inna osoba wystąpiła. Chodzi o występ piątkowy. Nie zawsze wstępne uzgodnienia są finalizowane - przedstawił sytuację podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej Krotoszyna R. Czuszke.

 

- Skoro nie było podpisanej umowy, to na jakiej podstawie pan burmistrz powiedział, że będzie ten występ? (...) Bardzo bym prosił, żeby następnym razem oznajmiać coś mieszkańcom, jak jest już to pewne - odniósł się radny Bartosz Kosiarski.

 

- Panie radny nie powiedziałem, że jest to 100 procent, ani nie powiedziałem, że jest to planowane (...) Powiedziałem na sesji, ale na podstawie ramowego programu otwarcia Błoni, który był aktualny do czasu, kiedy była sesja - oznajmił wiceburmistrz.

 

Wiadomo więc, że Dawid Kwiatkowski nie wystąpi podczas oficjalnego otwarcia Błoni. Kto go zastąpi? Wojtek Baranowski, kryjący się pod pseudonimem Baranovski. Muzyk brał udziału w programie The Voice of Poland i koncertach grupy XXANAXX, gdzie występował jako klawiszowiec i gitarzysta.

 

- To już pewne - potwierdza tę informację naszej redakcji Joanna Jarocka, dyrektor Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury, instytucji odpowiedzialnej za organizację wydarzeń kulturalnych podczas majowego wydarzenia na Błoniach.

 

Podsumujmy więc. 27 maja wystąpi Baranovski. Dzień później gwiazdą będzie Golec uOrkiestra. Natomiast w niedzielę - grupa Tre Voci. Podczas otwarcia Błoni przewidziano miting lekkoatletyczny oraz zawody piłki nożnej i piłki siatkowej-plażowej i wiele innych atrakcji.Czytaj również

OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B