iKrotoszyn.pl reklamy
Z policji

Nie dla niego „Trzeźwy poranek”

2022-11-21 13:11:00
Zdjęcie: KPP Milicz

Miliccy policjanci, na drogach swojego powiatu, przeprowadzili akcję „Trzeźwy poranek”. W trakcie czterogodzinnej akcji sprawdzili stan trzeźwości, aż 462 kierowców, z których czterech było pod wpływem alkoholu.


14 listopada po godzinie 5.00 policyjny patrol na ulicy Krotoszyńskiej w Cieszkowie zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego marki Ford Focus.

- Samochodem kierował 47-leni obywatel Ukrainy mieszkający w Krotoszynie. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 1,1 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. W związku z tym policjanci przekazali forda pod opiekę osoby wskazanej przez zatrzymanego kierowcę, a on sam został zatrzymany w policyjnym areszcie – w trybie przyspieszonym przewidzianym dla obcokrajowców zaraz po wytrzeźwieniu mężczyzna zostanie niezwłocznie doprowadzony przez policjantów do miejscowego sądu, który orzeknie w sprawie ujawnionego przestępstwa drogowego - informuje podinsp. Sławomir Waleński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

Źródło: KPP MiliczElektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Czytaj również

OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
HURTOWNIA ALFALINE KROTOSZYN
SŁOWIK - SPRZEDAŻ CHOINEK KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.