iKrotoszyn.pl reklamy
Konkurs

Neo-Nówka w Krotoszynie. Weź udział w konkursie i wygraj bilety na występ kabaretu!

Podobno pewnych imion nie można wzywać nadaremno. A Kabaret Neo-Nówka, kiedyś jedno takie zawezwał i to przez telefon… Oj, co się wtedy wydarzyło…

Tym razem najnowszy program Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego nosi nazwę "Tradycje Polskie!" Podobno tradycja w narodzie rzecz święta.

Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie - ten występ zapamiętacie na bardzo długo. Artyści gwarantują jak zawsze niezapomniany program w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia.

 

 UWAGA - KONKURS! 

W piątek, 31 marca najpopularniejszy kabaret w Polsce zaprezentuje swój najnowszy program w Krotoszynie, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Olimpijskiej 10. Pierwszy występ o godzinie 17:00. Bilety są do nabycia tutaj.

 

Można także wziąć udział w naszym konkursie. Oto szczegóły.

1. Do wygrania są dwa podwójne bilety na występ Kabaretu Neo-Nówka - 31 marca, godz. 17.00, hala sportowo-widowiskowa w Krotoszynie.

2. Co zrobić, aby wygrać?

  • polub post konkursowy na fanpage'u iKrotoszyn.pl
  • zaproś znajomych do udziału w naszym konkursie
  • udostępnij publicznie na swojej tablicy post konkursowy
  • w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage'u iKrotoszyn.pl wpisz: Kabaret Neo-Nówka

3. Konkurs trwa do środy, 15 marca, godz. 9.00. Chwilę później, w wiadomości prywatnej, skontaktujemy się ze zwycięzcami.

Zapraszamy do zabawy!

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.