iKrotoszyn.pl reklamy
Ważne sprawy

Nastolatek pobity na krotoszyńskich Parcelkach. Rodzice poszukują sprawcy lub świadków tego zdarzenia

W miniony wtorek, 26 grudnia, późnym wieczorem, na ulicy Grudzielskiego w Krotoszynie, doszło do pobicia nastolatka. Rodzice chłopca proszą o pomoc w znalezieniu sprawcy tej brutalnej napaści.

O sprawie została powiadomiona policja, jednak rodzice sami próbują dotrzeć do osób, które były świadkami tego zdarzenia. Liczą także, że być może sprawca sam okaże się na tyle odważny i się z nimi skontaktuje.

Wiele informacji udało się już ustalić znalezienie więc mężczyzny, który pobił chłopca wydaje się być tylko kwestią czasu. Cenny z pewnością okaże się monitoring z pobliskich posesji i firm.

Do zdarzenia doszło w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia na wysokości domu nr 1a (na zdjęciu), czyli praktycznie przy skrzyżowaniu z ul. Kobylińską. Do idącego w kierunku ul. Spokojnej chłopca, podjechał samochód marki Peugeot 3008, z którego wysiadł kierowca wzrostu ok. 180 cm. Auto było koloru białego i miało dach panoramiczny. Mężczyzna bez żadnego powodu uderzył pięścią w twarz chłopca i później zaczął nim szarpać. Po chwili z auta wysiadła kobieta, blondynka, prawdopodobnie żona lub partnerka sprawcy napaści, która bezskutecznie próbowała odciągnąć mężczyznę. W samochodzie siedziała jeszcze jedna osoba. Była to nastolatka, wszystko wskazuje na to, że była córką tych osób.

Ważną osobą w całym tym zdarzeniu jest świadek, który w tym czasie jechał ulicą Grudzielskiego w kierunku ul. Kobylińskiej. Właśnie on może przyczynić się do szybkiego odnalezienia sprawcy. Był to mężczyzna w wieku 25-30 lat (podróżujący ciemnym samochodem, prawdopodobnie oplem astrą), który zatrzymał się i udzielił pomocy chłopcu. Sprawca, jakby nic się nie stało, odjechał.

- Prosimy o pomoc świadków tego zdarzenia oraz osoby, które mogą udzielić nam informacji na temat sprawcy brutalnego ataku na naszego syna. Kluczową osobą jest chyba mężczyzna, który zareagował na to zdarzenie. Być może zapamiętał rzeczy, które pomogą nam szybko ustalić sprawcę - apelują rodzice. - Nie zostawimy tej sprawy bez wyjaśnienia, takie rzeczy są niedopuszczalne i nie wiadomo do czego ten mężczyzna jest jeszcze zdolny - dodają.

Osoby, które posiadają informacje na ten temat prosimy o kontakt z redakcją: tel. 728 528 611, e-mail: redakcja@igazetyinternetowe.pl lub poprzez wiadomość na naszym fanpage'u. My z kolei przekażemy kontakt do rodziców chłopca.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.